Hafta Sonu Diyeti

Hafta Sonu Diyeti

Hafta Sonu Diyeti: Hafta sonlarında diyetinize aylamak istiyorsanız bu perhiz programını kullanabilirsiniz. Diyeti uygularken tıpkısı zamanda günde 2 litre akarsu içmeyi ve yürüyüşe çıkmayı boşlama etmemelisiniz. Hafta sonu diyetini tehlikeli diyetlerin böylelikle birlikte kullanabilirsiniz. 1 günlük namına vermiş olduğumuz programı cumartesi ve Ilişki günü tekrarlayabilirsiniz. Hafta Sonu Diyeti Hafta sonlarında diyetinize beklemek istiyorsanız bu perhiz […]

Hafta Sonu Diyeti: Hafta sonlarında diyetinize aylamak istiyorsanız bu perhiz programını kullanabilirsiniz. Diyeti uygularken tıpkısı zamanda günde 2 litre akarsu içmeyi ve yürüyüşe çıkmayı boşlama etmemelisiniz. Hafta sonu diyetini tehlikeli diyetlerin böylelikle birlikte kullanabilirsiniz. 1 günlük namına vermiş olduğumuz programı cumartesi ve Ilişki günü tekrarlayabilirsiniz.

Hafta Sonu Diyeti

Hafta sonlarında diyetinize beklemek istiyorsanız bu perhiz programını kullanabilirsiniz. Diyeti uygularken tıpkısı zamanda günde 2 litre su içmeyi ve yürüyüşe çıkmayı ihmal etmemelisiniz. Hafta sonu diyetini vahim diyetlerin sonunda da kullanabilirsiniz. 1 günlük yerine vermiş olduğumuz programı cumartesi ve Muamele günü tekrarlayabilirsiniz.

 

Sabah Kahvaltısı: 1 öz kaşığı bal, 1 şerha kamu tahıllı atlatmak, 1 fincan yalnız yeşil öz, yemişli ocak yapımı yoğurt

Ara Kere: 1  skor yeşil elma, 1 kase havuçta eklenmeli haşlanmış kereviz salatası

Öğle Yemeği: 80 gram muannit peyniri, 1 tike kepek paketlemek, 2 adet ananas, dilediğiniz büyüklüğünde muğlak salata

Ara Öğün: 1 adet namünasip yeşil elma, 3 adet fındık

Akşam Yemeği: 1 kase haşlanmış karnabit, salata, 1 sepici bezelye yemeği

Gece: Yoğurt Çiçeği çayı (1 fincan içine bal ve sulu zırtlak eklenmeli), alım satım günüde tıpkı kat sayı listeyi uygulayabilir çokça fazla aşırıya kaçmadan eklemeler yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?