Lahana Çorbası Diyeti

Lahana Çorbası Diyeti

Lahana Çorbası Diyeti: Kısa ahit süresince çok kilolarından ayrılmak isteyenler tarafından yeğleme edilen dürme çorbası diyeti ile kolay tıpkısı şekilde vücudunuzdaki yağlardan kurtulacaksınız. Lahana çorbası diyetini uygularken alkolden uzak durmalısınız. Vücudunuzdaki toksinleri atarak elan cıvıl cıvıl olmanızı sağlayacak olan rejim ile haftada kısaca 5 kilogram verebilirsiniz. Lahana Çorbası Diyeti Gelişmemiş devir süresince çok kilolarından ayrılmak […]

Lahana Çorbası Diyeti: Kısa ahit süresince çok kilolarından ayrılmak isteyenler tarafından yeğleme edilen dürme çorbası diyeti ile kolay tıpkısı şekilde vücudunuzdaki yağlardan kurtulacaksınız. Lahana çorbası diyetini uygularken alkolden uzak durmalısınız. Vücudunuzdaki toksinleri atarak elan cıvıl cıvıl olmanızı sağlayacak olan rejim ile haftada kısaca 5 kilogram verebilirsiniz.

Lahana Çorbası Diyeti

Gelişmemiş devir süresince çok kilolarından ayrılmak isteyenler yoluyla tercih edilen gözleme çorbası diyeti ile niteliksiz tıpkı şekilde vücudunuzdaki yağlardan kurtulacaksınız. Dürme çorbası diyetini uygularken alkolden uzak durmalısınız. Vücudunuzdaki toksinleri atarak daha diri olmanızı sağlayacak olan rejim ile haftada yaklaşık 5 kilo verebilirsiniz.

 

Dürme Çorbası Diyeti 1. Gün

Muz haricinde istediğiniz bütün meyveleri tüketebilirsiniz. Tatlandırıcı ve şeker hastalığı içermeyen kahvehane, çay ve bol akarsu tüketmelisiniz. Çayınıza yahut kahvenize kesinlikle benzin eklememelisiniz.

 

Gözleme Çorbası Diyeti 2. Gün

Diyetin 2. gününde gelişigüzel tür sebzeyi haşlanmış şekilde ve beş altı tuzlu adına çorba ile gelişigüzel tüketebilirsiniz. Yapraklı haşlama, jale ve konserve adına tüketilebilir. Akşam, fırınlı patates hazırlayabilirsiniz. Diyetin 2. gününde kâr tüketmemelisiniz.

 

Gözleme Çorbası Diyeti 3. Gün

Ekmeksiz namına göveri, sonuç ve çorba tüketebilirsiniz. Zaman itibariyle diyet programına uyduysanız 3 kiloya yakın kilogram vermiş olmanız gerekir.

 

Gözleme Çorbası Diyeti 4. Gün

Diyetin 4. gününde nazikçe ve muzlu benzin içilebilir. Karbonhidrat ihtiyacınız amacıyla muz ve benzin ehliyetli gelecektir. Diyetin bu gününde şekerli ihtiyacı hissedeceğiniz için 3 adet muz yiyebilirsiniz. İstediğiniz büyüklüğünde kâr, göveri ve çorba tüketebilirsiniz.

 

Gözleme Çorbası Diyeti 5. Gün

Sığır ve kırmızı cilt tüketebileceğiniz zaman, 600 grama kadar ten tüketebilirsiniz. 1 sayı domates üstelik yiyebilirsiniz. 8 çamçak su içmeye özen göstermeli ve günde 1 el gözleme çorbası içmelisiniz.

 

Dürme Çorbası Diyeti 6. Gün

Diyetin 6. gününde istediğiniz kadar göveri ve ten tüketebilirsiniz. Günde 1 sepici çorba içebilirsiniz. Patates yememeye özen göstermelisiniz.

 

Dürme Çorbası Diyeti 7. Gün

Taze sıkılmış yemiş suyu, kepekli pirinç, dilediğiniz büyüklüğünde göveri tüketin. Pirinci çorbada ve sebze yemeklerinde yiyebilirsiniz.

 

Gözleme Çorbası Zahir Hazırlanır

  • 1 skor kereviz,
  • 1 demet maydanoz
  • 2 yeşil biber
  • 1 dürme
  • 2 domates
  • Su

Tüm malzemeleri ufak ufak doğrayın ve tencereye koyup istediğiniz kıvama gelene kadar 4 ile 6 çamçak arası akarsu ekleyin. düdüklü tencere ile pişirmeniz henüz niteliksiz olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?