İsveç Diyeti İle Zayıflama Mucizesi

İsveç Diyeti İle Zayıflama Mucizesi

İsveç diyeti; Aylin Livaneli sayesinde Türkiye ’ye ulaşmış, Avrupa ’da meşhur olan bir diyet programıdır. Çoğu diyetin aksine sağlıklı bir diyettir ve aynı zamanda daha geniş kitle tarafından uygulanabilme imkanı vardır. 2 haftada 8 kiloya kadar verdirebilen ve bu verilen kiloların uzun vadede geri alınmayacağını taahhüt eden bir programdır. İsveç Diyetinin Kuralları Nelerdir? İsveç diyeti […]

İsveç diyeti; Aylin Livaneli sayesinde Türkiye ’ye ulaşmış, Avrupa ’da meşhur olan bir diyet programıdır. Çoğu diyetin aksine sağlıklı bir diyettir ve aynı zamanda daha geniş kitle tarafından uygulanabilme imkanı vardır. 2 haftada 8 kiloya kadar verdirebilen ve bu verilen kiloların uzun vadede geri alınmayacağını taahhüt eden bir programdır.

İsveç Diyetinin Kuralları Nelerdir?

İsveç diyeti yapılırken uygulanması gereken kurallar şunlardır:

İçilecek olan kahve, çay ve meşrubat gibi şekerli tüketilebilen ürünler; şekerli içilmemelidir. Diyet sırasında günde ortalama 2 litre su tüketilmelidir. Diyet 6 ile 13 gün gibi bir aralıkta sürmelidir. Diyet uygulanıp bitirildikten sonra, kısa süre içerisinde tekrar aynı diyete başlanmamalıdır. Diyet programında öğle ve akşam yemekleri yer değiştirebilmektedir.

İsveç Diyetini Yapacak Olan Kişilere Öneriler

İsveç diyeti yapacak olan kişilerin dikkat etmesi gerekenlerden bazıları şunlardır:

Diyet programı uygulanırken aynı zamanda spor da yapılmalıdır. Bilinçsizce uygulanmaması gereken bir programdır. Temel besinler alınmaya devam edilmelidir. Çünkü İsveç diyeti sağlıklı bir diyet olduğundan temel besinleri kesmez. İsveç diyeti her şeyden yiyerek sağlıklı bir şekilde kilo verdirmeyi amaçladığından; gerçekten şişmanlama soru olan kişiler bu diyeti yaparak kalori hesabı yapmalıdır. İsveç diyeti verilen kiloların, 2 yıl gibi bir süre geri alınmadığı bir diyettir. Kesin sonuçlar verdiği çok kez görülmüş bir diyet programıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?