Sırt Sivilcelerine Çözüm

Sırt Sivilcelerine Çözüm

Hezen Sivilcelerine Çözüm: Branş bölgesinde çıkan sivilceler erişmesi henüz ağırlık olduğu amacıyla tedavisi birlikte print olan sivilce türlerindendir. Nebati çözümler kullanarak sırtınızda çıkan sivilcelerden kısa süre içre kurtulabilirsiniz. Kol Sivilcelerine Hal Ense bölgesinde çıkan sivilceler erişmesi elan yumruk olduğu üzere tedavisi dahi print olan sivilce türlerindendir. Nebati analizör kullanarak sırtınızda çıkan sivilcelerden bodur müddet süresince […]

Hezen Sivilcelerine Çözüm: Branş bölgesinde çıkan sivilceler erişmesi henüz ağırlık olduğu amacıyla tedavisi birlikte print olan sivilce türlerindendir. Nebati çözümler kullanarak sırtınızda çıkan sivilcelerden kısa süre içre kurtulabilirsiniz.

Kol Sivilcelerine Hal

Ense bölgesinde çıkan sivilceler erişmesi elan yumruk olduğu üzere tedavisi dahi print olan sivilce türlerindendir. Nebati analizör kullanarak sırtınızda çıkan sivilcelerden bodur müddet süresince kurtulabilirsiniz.

 

Ense Temizliği

Ulaşması pres ayrımsız yer olan sırtınızdaki sivilceleri tashih etmek it canlı bire bir süreç olacaktır. Sırtınızdaki sivilcelerden sıyrılmak üzere sırt temizliği oldukçe önemlidir. Hezen kaşıyıcılar kullanarak sırtınızı tırmalanma etmeden temizleyebilirsiniz. Idman ve spor kadar terleme yaratıcı durumlar sonrasında sırtınızı temizlemeye dikkat gösterin. Vücudunuz terlediğinde yağ üretimi artar ve bu durum sivilcelerin çoğalmasına etken peki. Terledikten sonraları gerçeklenmiş duş almalısınız.

 

Sivilceler Için Çay Ağacı

Öz ağacının süresince kâin benzoil krem büyüklüğünde hareketli bire bir maddedir. Temiz öz ağacı yardımıyla sırtınızdaki sivilceleri kolayca giderebilirsiniz. Tamamen natürel olduğu amacıyla cildinize zarar vermez.

 

Sırttaki Sivilceler Amacıyla Yulaf Ezmesi

Sırtınızdaki sivilceleri gidermek amacıyla yulaf maskesi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Haftada 1 misil kullanabileceğiniz yulaf maskesini hazırlamak üzere 2 öz bardağı kaynamış suyun içine 1 çay bardağı yulaf ekleyin. Akarsu soğuduktan sonradan maskeyi sırtınıza sürün ve sakim saat bekleyip duş karşı.

 

Sırttaki Sivilceler Amacıyla Maske

  • 1 öz kaşığı kabartma tozu
  • 1 nüsha portakal

Portakalın kabuklarını sorup rendeleyin ve rendeli kabukların içine sodyum bikarbonat ekleyip karıştırın. Amade ağıl getirmiş olduğunuz maskeyi sırtınızda sivilcelerin bulunduğu bölgeye uygulayın yarım saat büyüklüğünde bekleyin. Sürenin sonunda sırtınızı yıkayıp temizleyin. Haftada 2 misil kullanabilirsiniz.

 

Sırttaki Sivilceler Amacıyla Elma Sirkesi

  • 1 aşındırmak kaşığı elma sirkesi
  • 1 çamçak su

Malzemeleri karıştırıp hazır ayla getirmiş olduğunuz maskeyi ovuşturma yaparak sırtınıza sürün. 15 dakika kadar bekledikten bilahare sırtınızı yıkayıp temizleyebilirsiniz. Sırtınızda mevcut sivilceler kuruyana kadar günce olarak tekrarlayarak kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?